Lăcătuș-instalator

Întreprindere de Stat №14290324, 8 июля 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Întreprinderea noastră se axează pe exploatarea, întreținerea, reparația cădirilor și construcțiilor și este în căutarea unui lăcătuș-instalator cu experiență în domeniu.

Cerințele față de candidat
- Experiență de lucru de 2-5 ani în postul de lăcătuș-instalator
- Cunoștințe aprofundate și metodice despre practicile și tehnicile de instalare și reparații
- Capabilitatea de a rezolva probleme complexe utilizând instrumentele și echipamentele adecvate
- Demonstrați abilități de comunicare și lucru în echipă
- Să fie punctual, responsabil și cu o etică a muncii puternică

Responsabilitățile candidatului
- Executarea lucrărilor de instalare, reparație și întreținere pentru diferite sisteme și dispozitive, sisteme de încălzire autonomă
- Diagnoza problemelor și repararea lor într-un timp eficient
- Efectuarea inspecțiilor periodice pentru a identifica și remediere defecțiunilor
- Respectarea normelor și reglementărilor de securitate a muncii
- Participarea la lucrările de întreținere și reparație a clădirilor și construcțiilor

Oferta companiei
- Oferim un mediu de lucru stabil, contract pe perioadă nelimitată, oportunități de dezvoltare profesională și personală, salariu atractiv și beneficii competitive, pachet social complet, program de lucru: luni-vineri, 8:00-17:00.
Контактное лицо:
Nina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть