Lăcătuș auto

SA „Colass” №6153969, 5 августа 2024
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 12 000 До 15 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
COLASS S.A. este o companie recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în domeniul construcțiilor metalice in domeniul agro-industrial și comercial.

Angajăm: Lăcătuși Auto cu experiență!

Responsabilitati:
- Diagnosticarea și repararea defectelor mecanice și electrice ale vehiculelor.
- Întreținerea și repararea motoarelor, sistemelor de frânare, suspensiei și altor componente auto.
- Utilizarea echipamentelor și uneltelor specializate pentru repararea și întreținerea vehiculelor.
- Consultarea manualelor tehnice și specificațiilor producătorilor pentru efectuarea reparațiilor corecte.
- Asigurarea respectării normelor de siguranță și a procedurilor de lucru

Cerințe:
- Cunoștințe solide în diagnosticarea și repararea sistemelor auto.
- Abilități de utilizare a echipamentelor și uneltelor specifice domeniului auto.
- Capacitatea de a citi și interpreta diagrame tehnice și manuale de service.
- Abilități excelente de rezolvare a problemelor și de luare a deciziilor.
- Atenție la detalii și respectarea standardelor de siguranță.
- Se consideră doar lucrători calificați;
- Realizarea inspecțiilor de rutină și întreținerea preventivă a vehiculelor.
- Identificarea și comandarea pieselor de schimb necesare.
- Montarea și demontarea componentelor auto în vederea reparațiilor.
- Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Beneficii:
- Angajare oficială;
- Set complet de instrumente necesare;
- Echipă prietenoasă;
- Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și realizările profesionale;
- Bonus anual pentru atingerea obiectivelor;
- Salariu de la 12.000 lei, condiții excelente;
- Program de lucru: 5 zile, 08:00-17:00;

Candidații interesați pot expedia CV-ul pe adresa electronică: hr@colass.md sau contactați-ne pe nr. de telefon + 373 793 394 73.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть