Jurnaliști în domeniul online

ZUGOMEDIA
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajăm jurnaliști pentru domeniile social-politic cu experiență de cel puțin 1 an în posturi similare.

Responsabilități:
- monitorizarea și documentarea evenimentelor din domeniile social-politic;
- scrierea și redactarea știrilor și interviurilor;
- informarea echidistantă a publicului.

Oportunități:
- Dezvoltarea personală și profesională;
- Lucru într-un mediu plăcut împreună cu o echipă tânără și inventivă;
- Salariu motivant, inclusiv după performanțe;
- Coordonarea unui proiect media propriu;
- Afirmare profesională.

Cerințe:
- Responsabilitate și seriozitate maximă;
- Cunoașterea la perfecție a limbii române;
- Spirit jurnalistic;
- Creativitate și spirit de inițiativă;
- Dorință de autodezvoltare.

Sunteți rugați să expediați CV-urile sau scrisorile de intenție la adresa de e-mail contact@zugo.md.

La interviul de angajare vor fi invitate doar persoanele selectate.
Телефон:
079772342
Контактное лицо:
Dumitru Jomir
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть