Jurnalist

Agrobiznes.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
URGENT!

Responsabilitățile de bază vor fi:

Identificarea evenimentelor și subiectelor de știri;
Scrierea ştirilor și plasarea lor pe site;
Efectuarea de traduceri din limbile rusă și engleză;
Realizarea săptămânală de interviuri;
Deplasări în teren pentru realizarea de articole informaționale și publicitare;
Colaborarea cu managementul portalului pentru realizarea sarcinilor curente.

Toți care sunt interesați ne pot trimite un CV însoțit de câteva câteva rânduri de prezentare (este binevenit și unele mostre de materiale realizate în trecut) la adresa de email: contact@agrobiznes.md, cu specificarea în titlul scrisorii „Pentru angajare”. Pentru detalii – 0 696 135 30.

***URGENT***
Телефон:
+373 696 13 530
Контактное лицо:
Sergiu Jaman
Сайт:
www.agrobiznes.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть