Jurnalist online

NMO
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Agrobiznes.md - Cel mai popular site agricol din Moldova - este în căutarea unui jurnalist cu experiență.

Candidatul ideal
Fluență în exprimare, dinamism, curiozitate, interes pentru domeniul agricol;
Cunoștințe de economie și/sau agricultură;
Studii conexe;
Experiență în presă.

Descrierea jobului
Postul de jurnalist în agricultură înseamnă apetit pentru deplasări prin țară, pentru documentare pe teren, realizarea de reportaje, interviuri, etc. Participări la expoziții tematice. Deplasări în străinătate, la diferite evenimente organizate de companii sau organizații din domeniu.

Cunoașterea limbii ruse este esențială. Engleza sau franceza constituie un avantaj pentru efectuarea traducerilor.

Oferim pachet salarial atractiv și procent semnificativ din publicitatea contractată.

Toți cei interesați ne pot trimite un CV însoțit de câteva câteva rânduri de prezentare (este binevenit și unele mostre de materiale realizate în trecut) la adresa de email: contact@agrobiznes.md, cu specificarea în titlul scrisorii «ANGAJĂRI 999». Pentru detalii – 0 696 135 30.

Descrierea companiei
www.agrobiznes.md are în spate o istorie de activitate de peste 4 ani de zile. Este cea mai populară sursă de informare pe nișa sa, înregistrând lunar aproximativ 40.000 de vizitatori unici.
Телефон:
+373 696 13 530
Контактное лицо:
Sergiu Jaman
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть