Juristconsult

AA Muntean Oleg
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințele față de candidat:

- Studii în domeniul juridic sau student la facultate în domeniul dreptului;
- Cunoştinţe de operare PC;
- Bune abilităţi de comunicare și organizare, implicare și responsabilitate, atenție la detalii, abilități de analiză și sinteză, orientarea către soluționarea problemelor si eficiența

Responsabilități:

- Întocmește și redactează documente juridice, pregătește – cereri, notificări, somații, contracte, acte adiționale etc;
- Analizează și formulează răspunsuri scrise cu privire la solicitările instituțiilor publice și private;
- Reprezintă interesele în problemele juridice în care este angajat și apără drepturile legitime ale angajatorului în fața instanțelor judecătorești, autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fața oricărei persoane juridice sau fizice;
- Acordă consultanţă juridică pentru administrator, oferind soluţii juridice pentru activitatea curentă.
Телефон:
069072200
Контактное лицо:
Muntean Oleg
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть