Java developer

Consulting Jobs №6445645, 4 мая 2018
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Căutăm pentru clientul nostru Olandez Java Developeri .
Clientul nostru e lider de piață în producția de Circuite Integrate Litografice si de echipamente de masurare si control(metrologice). Acesta are sediul în Olanda .
Scopul proiectulul este dezvoltarea și întreținerea de standalone desktop și server based software pentru metrologie(procesul de masurare litografic).
Locul de munca este în Olanda/Eindhoven la fața locului în prezența clientului în proporție de 100% din timp .
Responsabilități :
Dezvoltarea de noi caracteristici , testarea unitară/funcțională , documentația de proiectare .
Dezvoltarea este mai ales pentru noile caracteristici.
Dezvoltarea este de tip full-stack.
Experiență necesară:
• Experiență de muncă de peste 3 ani în Java SE.
• Maven.
• Git.
• Unit testing(Junit/Mockito).
• AGILE/SCURM.
• Limba Engleză la nivel Conversațional/Avansat.
• Bune abilități de comunicare.
• Spirit de echipă.
• Atitudine pozitivă în rezolvarea problemelor.
• Licențiat în IT.
Preferabil să aibă :
• Experiență în JavaFX.
• Cunoștiințe bune de Matematică și Fizică.
• Dornic să învețe lucruri noi în domeniu.
• Experiență în platforma Cucumber.
Телефон:
+40 744 985 142
Контактное лицо:
Daniliuc Bogdan
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть