IT Specialist

KRKA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem o echipă tânără, energică si ambițioasă. Muncim inteligent pentru a ne atinge propriile aspirații și pentru a ne îndeplini scopul propus. Unul dintre cele mai importante obiective pe care dorim să le atingem este acela de a avea o echipa unită și bine pregătită pentru a putea face față cu profesionalism cerințelor clienților noștri.
Suntem in căutarea unui nou membru al echipei la funcția de IT Specialist.
Cerințele față de candidat:

Experiență într-un rol similar
Cunoștințe de rețelistică și securitatea datelor
Abilități de rezolvare a problemelor tehnice
Cunoștințe de bază în analiza datelor
Cunoașterea pachetului Office
Abilități bune de comunicare și lucru în echipă

Responsabilitățile postului:

Administrarea sistemelor și rețelelor informatice
Implementarea măsurilor de securitate
Asigurarea funcționării infrastructurii IT
Oferirea de suport tehnic echipei
Monitorizarea performanței sistemelor și rețelelor
Actualizarea și întreținerea echipamentelor hardware și software
Administrare CRM

Compania garantează:

Un salariu decent, plus un sistem atractiv de bonusuri
Abonament telefonic
Pachet social complet
Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern
Instruire obligatorie în domeniu, precum și training-uri

Dacă doreşti o muncă interesantă, plină de provocări şi dinamism, o atmosferă optimistă şi prietenoasă într-o companie internaţională, o dezvoltare profesională şi personală continuă, înseamnă că eşti persoana pe care KRKA şi-o doreşte. Îţi vom oferi condiţii stimulative pentru a-ţi asigura succesul.
Doritorii pot trimite datele personale (CV), împreună cu o fotografie recentă, la adresa de e-mail info.md@krka.biz, sau prin fax, la nr. tel.: 022-27-21-10.
Vor fi contactate doar persoanele selectate. E-mail: info.md@krka.biz
Tel.: 022-27-21-10
Телефон:
022-27-21-10
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть