Инженер по продажам

Salonix-Teh SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
SALONIX-TEH SRL cauta manager in vinzari, cu studii superioare finisate in domeniul tehnic (aparate de masura si control, echipamente electrice low voltage, echipamente pneumatice).

Responsabilitati:
Consolidarea vanzarilor prin identificare de noi clienti, contractare.
Insusirea informatiilor tehnice despre echipamentele din programul de vanzari.
Promovarea imaginii companiei.

Cerinte:
Experienta anterioara in vanzari de aparatura de masura si control, echipamente electrice, echipamente pneumatice;
Experienta de minim 2 ani in vanzari;
Cunoaşterea limbilor: romana, rusa si engleza;
Cunostinte PC;
Seriozitate, perseverenta, dorinta de munca.

Pachetul salarial se negociaza in functie cunostintele si experienta in domeniu + procent din vanzari.

Informaţii despre companie - www.salonix.md
Телефон:
+373 691 01 496, +373 22 232 571
Контактное лицо:
Valeriu Butanu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть