Instalator sisteme de conditionare

SRL
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi:
- Intalari, evaluari tehnice, service garantie si post garantie;
- Verificari periodice, interventii corective pentru echipamentul instalat;
- Intretinerea si repararea echipamentului folosit in department;
- Interventii in teren in timp util si eficient la clienti;
- Gestionarea documentelor specifice departamentului

CERINȚELE PENTRU OCUPAREA POSTULUI:
Educatie, Studii:
- Studii superioare in domeniu tehnic, profil electric, electronic, telecomunicatii- constituie un avantaj
Aptitudini, capacitati:
- Experienta intr-o pozitie similara-minim1 an
- Abilitati operare PC-nivel avansat;
- Dinamism, abilitati de comunicare, spirit de echipa;

Aptitudini organizatorice:
Capacitatea de a interacţiona.

Abilităţi analitice:
Dezvoltat simtul responsabilitatii şi de auto-control. Dezvoltat raţionamentul, capacitatea de a judeca si de analiza.

Starea fiziologica si psihologica:
Grad ridicat de auto-control ale starii de spirit, emoţiilor şi alte reacţii emoţionale negative. Tip puternic, flexibil al sistemului nervos.

Persoanele care nu sunt gata să execute un volum mare de lucru in termeni restrînşi şi calitativ Vă rugăm să nu expedieze CV.

Persoanele interesate de această ofertă sunt rugate să expedieze CV-ul cu poză şi să indice în tema scrisorii- “instalator sisteme de conditionare”, pe adresa electronică: contabilitate@aviclima.md

Doar persoanele selectate pe baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Fax: 022 101100
Site: http://www.aviclima.md
Телефон:
+373 696 84 671, +373 22 101 100
Контактное лицо:
Valentina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть