Inspector calitatea si receptia lucrarilor de constructie si montaj

MSF Inginerie & Constructii SRL
Город: Бельцы
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
- Inspecteaza componentele receptionate conform planurilor de inspectie, inclusiv numarul indicat de componente si caracteristicile lor;
- Inspecteaza primire calitati materialelor
- Efectueaza inspectii speciale a componentelor primite ;
- Colecteaza si inregistreaza datele si realizeaza analizele ce vor servi ca baza pentru elaborarea actiunilor corective;
- Inregistreaza datele cerute, baza de date colective,sau alte sisteme de inregistrare a datelor;
- Urmareste permanent respectarea standardelor de calitate;
- Intocmeşte rapoarte de calitate şi documente de control;

Cerinte:
- experiența pe o poziție similara;
- capacitatea de a asimila noi cunostinte, intr-un timp scurt ;
- responsabilitate, echilibru şi stapanire de sine, corectitudine,
- seriozitate și stabilitate; - atentie catre detalii, gandire tehnica, analitica, organizata;
- cunoasterea limbii engleze este obligatorie;
- utilizare foarte buna a PC- ului (office excel power point)

Persoanele interesare pot depune cv-ul pe adresa iulia.dovgani@msf.pt
Контактное лицо:
Iulia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть