Ingineri proiectanti automotive

Sintech Engineering srl
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Sintech Engineering srl, societate italiana leader in sectorul proiectarii Automotive/ Powertrain si Industrial, cauta urgent ingineri proiectanti mecanici pasionati de sectorul AUTOMOTIVE pentru a fi integrati in propria echipa de proiectare. Activitatea se va desfasura la sediul clientilor nostrii din Italia, companii de renume mondial.

Cerinte:
- Experienta de peste 2 ani in proiectare mecanica de componente automotive (motoare, chassis, caroserie, finisaje interne si externe);
-Cunoasterea unuia dintre urmatorii CAD: Catia V5, Unigraphics , Pro/Engineer;
- Cunostinte avansate de limba engleza si/sau italiana.

Responsabilitati:
Activitatea consta in proiectarea 2D si 3D de componente automotive in conformitate cu specificatiile tehnice furnizate de catre clientul nostru.

Retributie stimulanta in functie de competentele demonstrate pe parcursul selectiei care se desfasoara la sediul nostru din Bologna - Italia si activitati la sediul clientului nostru, care garanteaza satisfactii si crestere profesionala.
Контактное лицо:
Laura Bolca
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть