Inginer

№1213226, 18 Сентября 2013
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Inginer

Cerinte:
-persoana activa si capabila de lucru in echipa;
-persoana capabila sa-si asume responsabilitatile;
-sa fie o persoana motivata;
-sa aiba cunostinte tehnice;
-sa aiba abilitatea si taria de a conduce echipa de muncitori;
-sa aiba capacitatea de a evalua si de a lua decizii benefice.

Responsabilitati:
-realizarea procesului tehnologic;
-asigura metode de lucru optime pentru atingerea obiectivelor de productie ale fabricii;
-sa organizeze productia, sa mentina disciplina si sa maximizeze productivitatea muncii;
-raspunde de indeplinirea sarcinilor de munca pe linia de productie si de produsul final.

Expediati CV-ul dvs la adresa de e-mail: office@favorit.md sau contactati consultantul nostru la nr. de tl. 0 22 92 93 99 sau 078696042.
Телефон:
+373 22 931 459
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть