Inginer tehnico comercial

ISP INTER SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajam Inginer Tehnico Comercial

Candidatul ideal:
Inginer Tehnico Comercial cu experienta minima de 2 ani in reparatia echipamentelor complexe (utilaje agricole) cu cunoasterea limbii engleze.

Descrierea jobului:
Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje agricole (tractoare, alte echipamente precum: administratoare de ingrasaminte, stropitoare, cultivatoare, pretaietoare, tocatoare-faramitatoare, defoliatoare etc) la sediul clientului, reparatii in garantie si post garantie, precum si efectuarea operatiunilor de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor.

Responsabilitati:
Vizita clientilor si prezentarea utilajelor agricole
Organizare demonstratii utilaje agricole
Punere in functiune si intretinerea ulterioara a utilajelor
Diagnostic, reparatii in garantie si post garantie

Cerinte:
Studii tehnice finalizate, absolvirea Facultatii de Mecanica/Mecanica Agricola/ Electromecanica
Experienta relevanta in reparatii de echipamente complexe (utilaje agricole, tractoare, camioane, etc.) de minim doi ani
Cunostintele in segmentul electric reprezinta un avantaj
Disponibilitate la program de lucru prelungit si de a efectua deplasari
Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic
Cunostinte bune de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica
Interes pentru echipamentele agricole
Spirit de initiativa si cooperare
Capacitate de analiza si sinteza
Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita
Permis de conducere categ. B.

Conditii de lucru:
Salariu atractiv cu posibilitatea de creştere, în dependenţă de rezultatele activităţii
Pachet social
Posibilitatea de a se alătura unei echipe dinamice şi profesioniste

Angajarea se face in baza de interviu, dupa analiza CV-ului. Adresa de email pentru expedierea CV-ului: info.lungu_valeriu@yahoo.com

Телефон:
+373 698 47 771
Контактное лицо:
Valeriu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть