Inginer tehnician

MELDAVA GRUP
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
CERINȚE GENERALE:
- Vîrsta minimă – 23 ani
- PREFERINTA - Studii de profil tehnic
- PREFERINTA - Experiență de minim 1 an în domeniul de deservire a utilajelor frigorifice, de fltrare industrială a apei, orice tipuri de utilaje cu părți electronice și mecanice complexe,
- Motivație, entuziasm, dedicație și o puternică etică profesională;
- Responsabilitate, proactivitate si capacitate de a respecta termenii limită
- Fluență in limbile: Romănă, Rusă
- Limba Engleză prezintă un avantaj
- Permis de conducere categoria B (fara implicare în accidente în ultimii 3 ani)
- Autoturism personal
- Aspect prezentabil
- Disponibilitatea de a colabora în regim flexibil, fiind disponibil de implicare la cerere în soluționarea problemelor tehnice apărute

RESPONSABILITĂȚI:
Proiectul presupune instalarea si deservirea unităților vending de filtrare industrială a apei atît în sediile partenerilor Companiei, cît și în regim de chirie sau vînzare.

Responsabilitatile zilnice implica:
- Gestionarea aparatelor vending
- Responsabilitatea de funcționarea utilajelor și tehnicii aflate în utilizare și deservire
- Instalarea, deservirea și reparațiile necesare pentru utilajul din teritoriu
- Studierea tehnologiei pentru pregătirea procesului de asamblare a tehnicii în Republica Moldova
- Lucrul cu partenerii locali și producătorii de utilaj

OFERIM:
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere intr-un mediu de profesioniști
- Un pachet salarial motivant, incepind cu 7000 lei cu achitare in conformitate cu legilslatia RM
- Pachet social
- Telefon mobil,
- Compensar combustibil si utilizare autoturism propriu
- Birou permanent
Телефон:
+373 794 14 444
Контактное лицо:
Dan
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть