Inginer service software/hardware

HR-Consulting
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Inginer Service Software/Hardware

Compania:
Companie românească furnizoare și integratoare de soluții IT pentru retail și industria alimentară.

Responsabilități:
• Realizarea activităților de instalare, configurare, service, reparații, mentenanță pentru echipamentele de cântărire/etichetare/feliere/softuri de gestiune instalate la beneficiari;
• Întocmirea rapoartelor de service către sediul central din București;
• Susține școlarizări operare/utilizare pentru echipamentele instalate la beneficiari;
• Urmareste respectarea termenelor contractuale a interventiilor solicitate/atribuite;
• Mentine in permanenta relatia din punct de vedere tehnic cu clientii din aria de responsabilitate;

Cerințe de bază:
• Experiență în domeniu;
• Studii superioare finisate (Tehnica, Automatica, Informatica, Electronica);
• Abilități tehnice hardware/software dezvoltate;
• Cunoașterea limbii române/ruse– fluent; engleza – mediu.

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Pachet salarial motivant;
• Acoperirea cheltuielilor pentru deplasări.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: sa40@search4staff.com sau la numărul de fax: 022-209134.
Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: IS
Telefon de contact: +373 22 87 65 56; +373 69 10 44 33
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть