Inginer service centru reparații dispozitive electronice

DMLink
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Nu încetăm să-i căutăm pe cei mai buni!

Echipa noastră are nevoie de un inginer responsabil la service centru.

Responsabilitățile tale vor include:
- diagnosticarea dispozitivelor electronice (telefoane, smartphone-uri, tablete etc. );
- coordonarea costului lucrărilor cu clienții;
- repararea dispozitivelor electronice la nivel de module și componente (schimbarea touchscreen-urilor, înlăturarea defecțiunilor cauzate de pătrunderea lichidelor, căzături);
- reprogramarea BIOS-ului, instalarea softurilor.

Poți obține acest post dacă ai:
- studii superioare de profil sau studii incomplete (facultatea de inginerie electronică sau altele apropiate);
- experiență în repararea dispozitivelor electronice.

Ar fi foarte bine să posezi:
- experiență în postul de inginer service, abilități de sudare, capacitate de a efectua rapid și calitativ diagnosticarea și repararea dispozitivelor electronice;
- abilități de lucru cu dispozitivele „Apple”;
- aptitudini de instalare și actualizare a softurilor.

Despre companie:
Compania „DMLink” este distribuitor de produse IT și gaming cu o experiență de 10 ani pe piața Republicii Moldova, furnizor autorizat „Apple”.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică la adresa electronică: resume@recruter. md
Факс:
022-843609
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть