Inginer (sef sectia) sisteme de apeducte si canalizari

"Moncotel-Service" SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare (în domeniul);
- Experienţa relevanta în domeniul (la un post similar);
- Cunoaşterea procesului tehnologic; - Cunoaşterea legislaţiei şi actelor normative în domeniul;
- Autorizat în domeniul (detine certificatul/legitimatie de atestare tehnico profesionala);
- Persoană organizată, responsabilă.

Responsabilităţi principale:

- Efectuarea controlului asupra termenelor de dare în exploatare a obiectelor, conform planului aprobat (graficului de lucru);
- Perfectarea documentaţiei tehnice în conformitate cu legislaţia în vigoare;
- Efectuarea procesului de monitorizare a implemetării şi executării proiectelor;
- Întocmirea actelor de îndeplinire a lucrărilor executate în conformitate cu periodicitatea stabilită;
- Evidenţa, sistematizarea, arhivarea documentaţiei privind activitatea sectiei;
- Participarea în procesul stabilirii rezervelor de producţie şi elaborarea propunerilor pentru utilizarea acestora;
- Prezentarea informaţiei, dărilor de seamă, rapoartelor şi altor acte necesare, respectînd periodicitatea stabilită la unitate.

Compania oferă:
- Angajare oficială şi pachetul salarial progresiv;
- Creştere profesională (instruirea şi avansarea în funcţie în cadrul companiei).

CV-urile Dvs le puteţi expedia la adresa de e-mail: hrmoncotel@gmail.com
Teл. 079977151

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть