Inginer protectia muncii si tehnica securitatii

Город: Унгены
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Pentru unul dintre clienţii săi, AXA Management Consulting anunţă concurs de angajare pentru poziţia de INGINER PROTECŢIA MUNCII ŞI TEHNICA SECURITĂŢII.

Denumire INGINER PROTECŢIA MUNCII ŞI TEHNICA SECURITĂŢII
Compania LEAR Corporation
Localitate or. Ungheni

Cerinţe post:
• Experienţa de muncă 2 ani în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă;
• Cunoaşterea ISO14001:2004, Sistemul de Management al Mediului;
• Cunoaşterea legislaţiei securităţii şi sănătăţii în muncă;
• Abilități de planificare;
• Capacitatea de a lua decizii;
• Limba Engleză nivel avansat;
• MS Office;
• Permis de conducere.

Responsabilități:
• Organizează şi întreprinde activităţi de prevenire şi protecţie a angajaţilor din unitate de posibilele accidente de;
• Identifică pericolele şi evaluează riscurile;
• Elaborează şi actualizează Planul de Prevenire şi Protecţie,
• Elaborează instrucţiuni proprii securităţii şi sănătăţii în muncă.

În cazul în care corespundeţi criteriilor prezentate mai sus, Vă invităm să expediaţi CV-ul Dvs. în limba engleză la adresa electronică career@axa.md cu subiectul [INGINER– Prenume, Nume].
Procesul de selectare se va desfăşura în mai multe etape. DOAR persoanele ce corespund cerinţelor de mai sus vor fi invitate la etapa următoare.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть