Inginer proiectare instalatii in constructii

SC GRADINSTAL SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Responsabilitati:

Intocmirea documentatiei tehnice de instalatii de specialitate la toate fazele de proiectare ( SF, DTAC, DTH, DE, AS BUILT).

Alegerea solutiilor tehnice optime pentru diferite proiecte.

Verifica impreuna cu Project Managerul integrabilitatea in practica a proiectelor.

Intocmirea si participarea la elaborarea rapoartelor saptamanale, lunare sau anuale ale activitatii individuale.

Cerinte:

Absolvent al Facultatii de Instalatii in Constructii, minim 2 ani experienta

Experienta dovedita prin lucrari de referinta in proiectarea instalatiilor electrice

Cunostiinte de MS Office, AutoCad 2D, 3D,

Buna cunoastere a limbii engleze.

Creativitate, responsabilitate si corectitudine.

Atentie la detalii.

Beneficii;

Pachet salarial competitiv in fuctie de experienta

Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara.

Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua

Program de specializari tehnice, desenare iD

Specializari si cursuri.

Program flexibil
Контактное лицо:
Chinan Diana, nr tel 0040724523860
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть