Inginer proiectant - instalatii electrice

SC GRADINSTAL SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ocupantul postului ar avea urmatoarele responsabilitati:
Intocmirea documentatiei tehnice de instalatii de specialitate la toate fazele de proiectare
( SF, DTAC, DTH, DE, AS BUILT).
Alegerea solutiilor tehnice optime pentru proiectele in care este implicat. Verifica impreuna cu Seful de proiect integrabilitatea in practica a proiectelor. .

Cerinte:
Absolvent de facultate cu profil inginerie electrica, energetica, electronica, etc;
Experienta dovedita prin lucrari de referinta in proiectarea instalatiilor electrice
Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
Cunostiinte de MS Office, AutoCad 2D, 3D, Dialux.
Creativitate, responsabilitate si corectitudine,
Focus pe acuratetea detaliilor,
Deschis la nou, dornic de a invata si aplica tehnologii noi in domeniu;
Capabil de a prioritiza activitatile.
Bune cunostinte de utilizarea calculatorului;
Cunostinte de limbi straine, la nivel avansat (engleza);

Beneficii;
Pachet salarial competitiv in functie de experienta.
Mediu de lucru dinamic, interesant și stimulant, într-o atmosferă prietenoasă si relaxantă.
Angajatii nostri au independența și libertatea de mișcare pe care nu ar avea-o în altă parte, unde ar putea fi încorsetați în norme și proceduri care nu îi lasă să fie ei înșiși.
Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua.
Program de specializari tehnice,
Specializari si cursuri.
Program flexibil.
Телефон:
+40 724 523 860
Контактное лицо:
CHINAN DIANA
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть