Inginer mecanic

Forward International
Город: За границей
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Profilul cautat:

Absolvent studii superioare in domeniu;
Cunostinte solide de desen tehnic, Excel si AUTOCAD;
Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;
Cunostinte tehnice solide privind procesele de productie;
Foarte buna capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii;
Persoana constiincioasa, dinamica, proactiva si comunicativa.

Responsabilitati:

Analizeaza si verifica documentatia tehnica respectiv timpii de executie ai lucrarilor;
Ofera asistenta in implementarea proiectelor pe perioada de executie a lucrarilor;
Urmăreşte fluxul tehnologic şi oferă suport tehnic departamentului de productie;
Intocmeste rapoarte specifice privind activitatea desfasurata.

Expediați CV-ul dvs însoțit de o Poză, cu indicarea postului la care aplicați, la adresa de e-mai: hr@maspex.ro.

Locația: Vălenii de Munte, Jud. Prahova
Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviuri! E-mail: hr@maspex.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть