Inginer-energetic, specialist în laborator electrotehnic.

Helio SRL №1169454, 29 Августа 2013
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe fată de candidat:
1. Studii superioare în domeniul energetic;
2. Experienta în domeniu va constitui un avantaj.
3. Cunoştinţe în coordonarea de proiecte şi echipe va constitui un avantaj
4. Operare PC (Excel, Word, softuri tehnice), desenarea schemelor;
5. Şofer categoria „B”

Responsabilităţi:
1. Participarea la coordonarea proiectelor şi echipei;
2. Organizarea activităţii laboratorului;
3. Respectarea cu stricteţe a standardelor şi normativelor în vigoare în procesul de organizare a lucrărilor;

Calităţi personale:
1. Persoană serioasă, dinamică, cu spirit de echipă;
2. Aptitudinea de a-şi organiza activitatea;
3. Punctual;
4. Responsabil;

Compania oferă:
1. Munca interesantă si un colectiv prietenos;
2. Salariu atractiv;
4. Pachet social;
5. Posibilitatea creşterii profesionale;

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimită CV-ul pe adresa e-mail: sanvat@gmail.com, pentru informaţii apelaţi tel. 72-80-74
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть