Inginer-electrician

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare profesionale de electrician;
- cunoaşterea cerinţelor actelor normative – tehnice în domeniul energetic şi aplicarea lor practică;
- experienţă la un post similar este binevenita
- cunostinte solide de operare cu sursele de internet.

Responsabilitati:
- Coordonarea lucrarilor de deservire a utilajului;
- Executa lucrari din domeniul electric la obiectele de constructii;.
- Intrerupe tensiunea si separa instalatia sau partea de instalatie, dupa caz;
- verifica lipsa tensiunii si legarea imediata a instalatiei sau a partii de instalatie la pamint si in scurtcircuit;
- verifica integritatea izolatiei, ingradirilor, starea carcasei;
- verifica echipamentul de protectie a muncii;
- are grija la utilizarea aparatelor electrice portabile sau fixe sa se conecteze la instalatia de legare la pamint;
- examineaza legalitatea in conformitate cu operatiunile executate;
- rezolva si alte sarcini care cad in sfera sa de activitate, trasate de administratorul companiei;
- Gestioneaza asigurarea continua si optima a: energiei electrice si termice; a sistemelor si retelelor de apeduct, canalizare si gaze.

Compania ofera:
- salariu competitiv
- pachet social integral
- activitate intr-o echipa tinara si unita.

Persoanele ce corespund cerintelor mentionate, sunt rugate sa expedieze CV-ul pe email-ul indicat mai jos: constructii.hr@gmail.com.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть