Inginer-electrician

companie de producere
Город: Яловены
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania specializata in sfera producerii este in cautarea unui inginer-electrician
Responsabilități principale:
- Realizarea lucrărilor de instalații conform proiectelor
- Instalarea și conectarea instalațiilor electrice
- Intreținere și reparație instalații electrice
- Trasarea și conectarea cablului la sursa de curent,
- Alte lucrări specifice domeniului.
Cerințe față de candidat:
- Studii de specialitate domeniul electric / energetic / electromecanic
- Posedarea certificatului de atestare tehnico-profesională (constituie avantaj)
- Experiență de muncă – minim 3 ani
- Permis de conducere si practică de șofare
- Persoana serioasa, ordonata, responsabila pentru munca depusa
Va invităm să expediaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: oxana.fialcovschi@gmail.com
Doar candidaţii ce corespund cerinţelor mai sus menţionate vor fi contactaţi şi invitaţi la interviu!

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть