Inginer dezvoltare produs

OC PROD GROUP
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
Gestioneaza din punct de vedere tehnic dezvoltarea sau evolutia unei piese noi sau aflate deja in productie;
Este garantul ca piesa nou dezvoltata sau modificata respecta toate normele tehnice;
Asigura suportul tehnic necesar responsabilului de proiect pentru respectarea jaloanelor de proiect ;
Se afla in permanenta legatura cu reprezentantul tehnic al furnizorului si organizeaza sedinte periodice cu acesta;
Negociaza din punct de vedere tehnic si asigura convergenta in dezvoltarea piesei;
Urmareste realizarea testarilor definite in planul de validare al piesei: stabileste planingul de realizare a testelor in functie de jaloanele proiect si se asigura de respectarea lui, primeste rapoartele de testare si verifica conformitatea rezultatelor cu reglementarile internationale si cerintele caietelor de sarcini ;
Participa la realizarea documentatiei tehnice, analizeaza raspunsul furnizorilor; ofera solutii
Tine la zi definitia tehnica a piesei in documentele partajate specifice proiectului;
Participa la reuniuni si se informeaza in permanenta in legatura cu evolutiile sau modificarile reglementarilor, normelor sau caietelor de sarcini care impacteaza perimetrul gestionat

Cerinte:
Absolvent studii superioare tehnice (TCM, AR, Mecanica)
Experienta in industria auto, avand cunostinte pe partea de plastice
Limba engleza - nivel avansat; Limba Franceza sau limba rusa reprezinta un plus
Cunostinte Catia V5, FMEA, AMDEC-indispensabile
Cunostinte proces industrializare produs
Bune cunostinte de asamblarea pieselor, geometrie, tolerante si desen tehnic
Bune abilitati de comunicare, capacitate de analiza si sinteza
Disponibil pentru plecari periodice in Rusia

Oferta:
Salariu motivant, prime pentru sarbatori, al 13-lea salariu
Asigurare medicala privata
Mediu de lucru international

*Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati in vederea unui interviu
Контактное лицо:
Cristiana Enescu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть