Inginer devizier

NETIZENCALL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Netizencall angajează INGINER DEVIZIER.
Cerințe generale și responsabilități:
- cunoștințe bune în Autocad (2D) și Excel ;
- analiza desenelor tehnice, efectuarea calculelor și a devizelor în baza lor ;
- cunoaşterea limbii franceze la un nivel mediu/avansat constituie un avantaj.
Oferim:
- Traininguri de specialitate ;
- Lucru în cadrul unei echipe tinere, active și în plină dezvoltare ;
- Mediu multinațional ;
- Posibilitatea de a stabili un orar flexibil (part time sau full time) ;
Invităm potențialii candidați, care consideră că ar corespunde condițiilor sus menționate, să ne expedieze CV-ul în română sau franceză la adresa e-mail : alexandru.b@netizencall.com
Телефон:
+373 22 260 310
Контактное лицо:
Alexandru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть