Inginer devizier

Netizencall
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania franceză Netizencall angajează persoane ce cunosc bine programele Autocad 2D, Excel.

Responsabilități : analiza și efectuarea calculelor după anumite planuri și suprafețe.

Căutam îndeosebi colaboratori disponibili full time, dar oferim și posibilitatea angajării pe timp parțial dacă candidatul îndeplinește anumite condiții.
Lucrul se efectuează la birou și nu la domiciliu.

Cunoaşterea limbii franceze la un nivel mediu sau avansat este esențială.

Expediaţi CV-ul în română sau franceză la adresele de e-mail: ana.n@netizencall.com și p.chambe@netizencall.com
Контактное лицо:
Ana Nagrudnîi
Сайт:
www.netizencall.com
Факс:
022-260310
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть