Inginer department tehnic

SC YPRADO PRODUCTION SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
• analizeaza caietul de sarcini si pregateste dosarul tehnic pentru a fi prezentat clientului (sectiuni, detalii montaj, valori Uw...);
• intocmeste proiectele de executie in vederea lansarii in productie;
• realizeaza proiectul de montaj si il transmite instalatorului/sefului de santier;
• comunica cu departamentul de vanzari pentru eliminarea neintelegerilor referitoare la cerintele clientului;
• urmareste comenzile in procesul de fabricatie;
• raspunde de calitatea lucrarilor efectuate in conformitate cu normele si cerintele clientului;
• raspunde de realizarea proiectelor in termenele stabilite;
• ocazional, ajuta colegii de la departamentul ofertare.
Cerinte:
• experienta in tamplarie din aluminiu si pereti cortina minim 3 ani;
• cunostinte obligatorii de limba engleza si/sau franceza la nivel conversational;
• cunostinte avansate de lucru cu programe pentru tamplarie aluminiu;
• cunostinte Autocad (in principal 2D) si pachet office (in principal excel);
• cunoasterea sistemelor de aluminiu si feroneriei din aluminiu;
• permis de conducere categoria B;
• disponibilitatea de a calatori des pe santiere din Franta, UK, Belgia si Olanada
Контактное лицо:
Oprea Roxana
Факс:
+407340058050
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть