Inginer de producere (tehnolog)

SA Introscop №1309837, 30 Октября 2013
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
INTROSCOP SA anunţă concurs pentru poziţia de :

INGINER DE PRODUCERE (tehnolog)
RESPONSABILITĂŢI / BENEFICII:
Coordonarea activității de mentenanţă în cadrul departamentului producție cu respectarea parametrilor de calitate impuși;
Elaborarea şi monitorizarea implementării programelor de mentenanţă preventivă;
Identificarea de soluții pentru eficientizarea costurilor de producție;
Elaborarea planurilor de revizie şi intervenție în cazul avariilor pe fluxul de fabricație;
Identificarea punctelor critice în vederea reducerii incidentelor cu efect în scăderea calităţii produselor;
Elaborarea planurilor de instruire a operatorilor şi personalului de producție şi mentenanţă;
Elaborarea de proiecte de îmbunătățire a productivității;
Identificarea de soluții de creștere a parametrilor de eficienţă a utilajelor.
CANDIDATUL IDEAL:
Limba engleza, limba germana – nivel mediu.
Operator PC (WORD, EXCEL, POWER POINT)
Studii superioare în domeniul tehnic (ex. Mecanică, Electromecanică);
Bune abilitați de comunicare; Capacitate de a lucra în echipă ăi de relaţionare interpersonală;
Bune abilităţi de definire, înțelegere şi rezolvare a problemelor, de analiză şi sinteză;
Orientare către client şi capacitatea de colaborare cu alte funcții şi terțe părți.
SE OFERĂ:
- mediu de lucru profesionist, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o companie multinațională
- pachet salarial atractiv

Vă rugăm să transmiteţi CV-ul D-stră însoţit de o fotografie
pe adresa electronică personal@introscop.md sau
pe adresa : str. Meșterul Manole, 20, sect. Ciocana.
Telefon.: 0 22 47 61 76, 0 22 47 23 51
www.introscop.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть