Inginer-constructor

"Tronex-Com" S.R.L. №907776, 23 апреля 2013
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania “Tronex-Com” activînd, de 18 ani, pe piața R. Moldova, a atins nivelul unei stabilități financiare, o aprovizionare continua, un sostiment vast de produse și servicii, și o abordare individuala în lucrul cu clienții și furnizorii.
În prezent, “Tronex-Com” este unicul centru de metal din R. Moldova cu ciclu complet de deservire.
Compania "Tronex-Com" anunță concurs pentru suplinirea funcției de
Atribuții principale ale postului:
- Iesirea la obiecte si luarea marimilor pentru proiectarea ulterioara a constructiei metalice;
- proiectarea desenelor tehnice pentru confecții metalice (porți, balustrade, uși, mobilier, etc.);
- întocmirea desenelor tehnice și a documentației tehnice complementare ;
- efectuarea calculației materialelor.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare tehnice (inginerie mecanica);
- experiență de lucru în calitate de inginer-constructor (preferabil construcții, confecții metalice);
- gindire spațială bine dezvoltată;
- capacitate de a-și asuma responsabilitate;
- aptitudini de comunicare bine dezvoltate;
- competență de lucru în programele AutoCAD/Compas/SolidWorks.

Compania oferă: posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă; instruire și dezvoltare profesională; un sistem de salarizare motivant.
Candidații care corespund cerințelor descrise pot expedia CV-ul (cu indicarea obligatorie a funcției) la adresa de email: rabota@tronex.md. Doar candidații selectati vor fi invitati la interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть