Inginer constructii civile

Philip-JohnsonHR
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Candidatul ideal:

- studii superioare, absolvent al facultății de construcții specialitatea inginerie civila.
- experienţă în domeniu: minim 3 ani*!
- cunoasterea legislatiei in vigoare din domeniul constructiilor.
- cunoştinte tehnice, tehnologice, legislative solide, pentru a putea oferi soluţii tehnico-economice viabile şi pentru a putea lua decizii optime în mod rapid pentru rezolvarea problemelor apărute în execuţia lucrărilor, pe şantiere.
- bun cunoscător al materialelor din domeniul construcţiilor.
- capabila sa gestioneze problemele specifice unui santier complex.
- abilitati comunicare si munca in echipa,responsabil, ambițios, organizat, cu inițiativa.
- bune abilităţi de comunicare şi relaţionare cu beneficiarii, autorităţile statului, furnizorii.
- cunoasterea la nivel mediu (preferabil avansat) al programului AutoCAD & Revit & Tekla & Office.
- fluent in rusa / romana.
- permis categoria B.

Descrierea jobului:

- urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie.
- studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie.
- elaboreaza jurnalul de santier, urmareste evidenta stocurilor de materiale.
- verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii.
- intocmeste situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic.
- verifica impreuna cu echipa de proiectare integrabilitatea in practica a proiectelor.
- coordoneaza zilnic aspectele operationale ale scopului proiectului.
- participarea la receptia la terminarea lucrarilor alaturi de beneficiar.
-elaborarea desenelor de executie.

Ce oferim:

- bonus de performanţă.
- tichete de masă.
- pachet salarial atractiv de la 12 000 lei /luna.

*> O companie de constructii internationala este in cautarea unui Inginer Constructor, proiectul este guvernamental sustinut de Uniunea Europeana!, unica sansa de a capata experienta noua!

Daca te potrivesti cerintelor noastre, asteptam CV-ul tau la Philip-JohnsonHR@tech-center.com
Контактное лицо:
ANASTASIA
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть