Inginer calitate

Unul dintre cei mai mari producatori si furnizori mondiali de componente și accesorii pentru interioarele automobilelor
Город: Унгены
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Pentru unul dintre clienţii săi, AXA Management Consulting anunţă concurs de angajare pentru poziţia de INGINER CALITATE.
Cerinţe post:

• Studii superioare (tehnice) constituie un avantaj
• Cunoașterea calculatorului (MS Office)
• Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu
• Minim un an experienţă în domeniul auto
• Experienta de munca in domeniul calitatii

Responsabilități:

• Menține și propune îmbunătățiri continue sistemului de management al calității
• Monitorizează zilnic indicatorii de calitate și în caz necesar, definește acțiuni pentru îmbunătățirea acestora
• Reunește reprezentanții departamentelor inginerie, producere, logistica, resurse umane, mentenanță, pentru definirea acțiunilor și identificarea soluțiilor de îmbunătățire a procesului și/sau produsului, în urma reclamațiilor primite de la client
• Efectuează raportări periodice, analize comparative
• Responsabil de aplicarea prevederilor standardului ISO/TS 16949:2009 si ale sistemului de management al calității

În cazul în care corespundeţi criteriilor prezentate mai sus, Vă invităm să expediaţi CV-ul Dvs. la adresa electronică career@axa.md cu subiectul [INGINER CALITATE– Prenume, Nume].
Procesul de selectare se va desfăşura în mai multe etape. DOAR persoanele ce corespund cerinţelor de mai sus vor fi invitate la etapa următoare.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть