Inginer calitate

SRL Wissmatec
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului:

Urmărește implementarea obiectivelor generale şi specifice de calitate
Dezvoltă şi implementează procedurile corespunzătoare sistemului de calitate
Întocmește rapoarte de neconformităţi şi urmărește emiterea şi implementarea planurilor de acțiuni
Urmărește zilnic reclamațiile clienților
Participă la procesul de elaborare şi actualizare a documentației necesară validării unui nou proces/ produs
Actualizează documentația în urma analizelor de calitate
Efectuează instruiri periodice pe termen de calitate

Cerințele față de candidat:

Limba engleza - (avantaj)
Operator PC (WORD, EXCEL, POWERPOINT)
Studii superioare in domeniul tehnic (ex. Mecanica, Electromecanica);
Bune abilităţi de comunicare; Capacitate de a lucra în echipa şi de relaționare interpersonală;
Bune abilități de definire, înțelegere şi rezolvare a problemelor, de analiză şi sinteză;
Orientare către client şi capacitatea de colaborare cu alte funcţii şi terţe părți.

CV-urile cu o poza, se pot depune pe adresa: technik1@wissmatecmd.com
Телефон:
+373 600 02 931
Контактное лицо:
Munteanu Igor
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть