Inginer asamblator pc-uri

Xstore.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Xstore.md, caută un inginer experimentat în asamblarea PC-urilor.
Dacă ești pasionat de construirea și optimizarea sistemelor PC, ai competențe suplimentare în mentenanța și actualizarea sistemelor, vino să fii parte din echipa noastră!

Responsabilități:
- Asamblarea și configurarea PC-urilor conform specificațiilor și standardelor noastre.
- Testarea și diagnosticarea echipamentelor pentru a asigura funcționarea corespunzătoare.
- Identificarea și rezolvarea eficientă a problemelor tehnice.
- Colaborarea strânsă cu echipa vânzări pentru a asigura calitatea și performanța sistemelor.
- Executarea serviciilor de mentenanță, inclusiv curățarea de praf, verificarea termoconductoarelor și alte proceduri specifice pentru calculatoare și laptopuri.
- Furnizarea serviciului de actualizare și personalizare a produselor în conformitate cu cerințele clienților.

Cerințe:
- Experiență anterioară în asamblarea și configurarea PC-urilor.
- Cunoștințe solide în domeniul hardware-ului/software-ului și a componentelor PC.
- Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
- Atenție la detalii și dedicare pentru o calitate excepțională.
- Abilități bune de comunicare și colaborare într-un mediu de echipă.

Condiții de Lucru:
- Program full time, cu flexibilitate în funcție de nevoile echipei.
- Salariu competitiv, în funcție de experiență și abilități.
- Mediu de lucru dinamic și inovator, orientat către excelență tehnică.
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Beneficii sociale complete și pachet de asigurări.

Tel: 069904891
E-mail: hr@xstore.md
Adresa: str. Mesager 7, Chișinău, Moldova
Site-ul nostru: Xstore.md
Телефон:
069904891
Контактное лицо:
Iurii
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть