Грузчик / hamal

VERITAN-PRIM
Город: Каушаны
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:

1. Descărcarea și încărcarea mărfurilor folosind echipament și instrumente corespunzătoare.
2. Organizarea spațiului de depozitare pentru a maximiza eficiența în amplasarea produselor.
3. Menținerea ordinii în depozit și la locul de muncă.
4. Asigurarea securității și protejarea produselor în depozit.
5. Executarea altor sarcini în conformitate cu instrucțiunile conducătorului.

Cerințe pentru candidați:

1. Experință în calitate de muncitor descărcare/încărcare este un avantaj, dar nu este obligatorie.
2. Rezistență fizică și disponibilitate pentru muncă fizică grea.
3. Responsabilitate și atenție la detalii.
4. Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile conducătorului.
5. Cunoașterea regulilor de securitate de bază în depozit.
6. Disponibilitate pentru program de lucru neregulat și în weekenduri, dacă este necesar.

Oferim:

1. Salariu competitiv și bonusuri pentru performanțe remarcabile.
2. Oportunități pentru dezvoltarea profesională și formare.
3. Un loc de muncă stabil într-o echipă prietenoasă și solidă.
4. Respectarea normelor de siguranță și beneficii sociale.
Телефон:
060439394, 0243-24505
Контактное лицо:
Ion
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть