Gospodar

Kameleon
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania specializată în producerea, montarea Ferestrelor, Ușilor din PVC și Aluminiu, Rolete, Porți, angajează: Gospodar.
Cerințe:

Capacitatea de organizare a muncii;
Permis categoria B;
Competențe de sudare a metalului.

Responsabilități:

Sudarea rafturilor din aluminiu;
Transportarea materiei prime de la furnizor;
Ținerea sub control a stării încăperii unde are loc procesul de producere;
Ținerea sub control a ogrăzii și împrejurimilor lângă blocul de producere;
Deservirea brigăzilor și a echipelor cu tot necesarul pentru desfășurarea normală a procesului de producere;
Efectuarea lucrărilor de reparație (în limita posibilităților) în hala de producere;
Controlarea a tuturor lucrărilor efectuate în uzină de către prestatorii de servicii;
Prelucrarea metalului pentru obiectele actuale (vopsirea, sudarea, etc);
Deplasarea în cîmp cu specialiștii de montare pentru a suda careva obiecte (exemplu: carcasuri de metal), vopsirea metalului.

Ce oferim:

Salariu format de la 12 000 lei
Colegi faini - pe care te poti baza;
Pachet social;
Materiale necesare pentru lucru.
E-mail: hrkameleon@gmail.com
Телефон: 076070096
Телефон:
076070096
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть