Ghid turistic

Castel Mimi
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Castel Mimi este o vinărie cu istorie seculară, fondată în anul 1893, din localitatea Bulboaca, raionul Anenii Noi. Primul chateau din Moldova ocupă un loc de frunte și în lista liderilor turistici din sectorul vinicol. Zeci de mii de oameni vizitează anual vinăria care a intrat în Top 15 a celor mai frumoase capodopere arhitecturale din lumea vinului, fiind supranumită Cartea de vizită a Moldovei.

Ghid Turistic la Castel Mimi
Ești tânăr, energic și dornic să-ți creezi o carieră de success în încinta unei companii cu o istorie de peste 100 de ani și cu cel mai mare potențial de dezvoltare din țară. Îți dorești să întâlnești oamenii noi și să comunici cu persoane din toată lumea? Atunci te învităm să devii partea a echipei Castel Mimi.
Rol: Efectuarea excursiilor în incinta Complexului Turistic Castel Mimi.

Responsabilitățile principale:

1. Întâmpinarea grupurilor de turiști și interacționarea cu oaspeții complexului turistic;
2. Organizarea excursilor în incinta complexului turistic;
3. Prezentarea complexului turistic, relatarea istoriei companiei și enumerarea punctelor forte;
4. Efectuarea degustărilor de vin;
5. Prezentarea captivantă a vinurilor;
6. Propunerea unor noi idei de dezvoltare a programului turistic.

Experiență și Abilități Necesare:
• Experiență în turism, constituie un avantaj;
• Fluență în limbile română, engleză și rusă. Cunoașterea altor limbi va consitui un avantaj;
• Atitudine pozitivă și prietenoasă față de oaspeții complexului;
• Capacități avansate de comunicare și prezentare;
• Disponibilitate pentru un program flexibil de muncă;
• Simț al repsonsabilității și dorință de a cunoaște mai mult;
• Cunoştinţele din domeniul vinificaţiei, constituie un avantaj;
• Studii superioare.

Oferim:
• Instruire la cel mai înalt nivel și posibilități reale de dezvoltare;
• Transport dus-întors;
• Ambiență de lucru formidabilă;
• Colectiv prietenos;
• Bonusuri si beneficii;
• Salariu motivant.

Putem organiza si un grafic part time.

Dacă te regăsești nu ezita să ne expediezii un Curriculum la adresa de e-mail ghid@castelmimi.md.
Телефон:
078396383
Контактное лицо:
Cristian
Сайт:
www.castelmimi.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть