Functionar depozit Optica

Felicia - reteaua de farmacii
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Rețeaua de farmacii FELICIA vă așteaptă să ne cunoaștem și să faceți parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită. Să vă construiți o carieră într-un domeniu de perspectivă, o companie care vă oferă şansa de a vă dezvolta profesional şi personal.
CERINȚE:

Studii medii/superioare
Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
Cunoaşterea limbii română și rusă la nivel avansat
Capacitatea de organizare a fluxului de mărfuri

RESPONSABILITĂȚI:

Verificarea și aranjarea mărfurilor primite și eliberate;
Verificarea corespunderii cu actele însoțitoare a mărfurilor primite și eliberate;
Ținerea evidenței mărfurilor și a stocurilor;
Gestionarea eliberării mărfurilor.

OFERIM:

Salariu competitiv;
Pachet social complet;
Posibilitatea de creştere profesională;
Grafic de lucru: 9.00-18.00 L-V, str. Nicolae Milescu Spataru 36.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 068 944 990 sau expediați CV-ul la adresa electronică hr@felicia.md.
Vă aşteptăm cu drag! E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990
Телефон:
068 944 990
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть