Front-end develpor

Art-Studio №5130376, 28 мая 2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Art-Studio căută în echipa noastră un Front-end Developer cu experiență și bine organizat, în crearea şi implementarea interfeţelor Web pentru Mobile, Tablete şi Responsive Design. Cu posibilitatea de a lucra și la distanță.

Cerințe:
• JavaScript, CSS 3, HTML5, Bootstrap, JQuery;
• Abilitatea de a scrie codul in mod clar, curat și bine structurat;
• Cunoaștera Php, Ajax constituie un avantaj.

Calități personale:
• Punctualitate (!) – capacitate de îndeplinire a obligațiilor asumate în totalitate și în termenul stabilit.

Responsabilități:
• Refactoring si optimizarea codului existent;
Corectarea bug-urilor.

Ce oferim:
• Job interesant ce va fi răsplătit pe măsură și bineînțeles punctualitate.
• Posibilitatea de a lucra la distanță.

Dacă v-a trezit interes această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: art-studio@mail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть