Esl teacher

Lingua Franca
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Recrutăm profesori de limba engleză talentați care să se alăture echipei noastre din Chișinău. Biroul in centru orașului (Pușkin, 26)

Responsabilități:

- Pregătirea documentelor necesare desfășurării activității: planificări, lecții, activități de grup;
- Organizarea activităților curriculare și extracurriculare;
- Adaptarea metodelor, strategiilor și materialelor de lucru la particularitățile grupei și fiecărui copil;
- Gestionarea cu responsabilitate, căldură și diplomație a relației cu părinții copiilor.

Salariu: În funcție de calificare și experiență
Program de lucru: Part time/ full time

Pentru aplicare, vă rugăm să ne expediați CVul la badaleanani@gmail.com. Doar persoanele care corespund cerințelor vor fi contactate.
Телефон:
069212826
Контактное лицо:
Ani
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть