Electrician

Port Mall №14198885, 9 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Oferim:

Experiență într-o companie modernă.
Pachet social complet.
Salariu competitiv (stabil și achitat la timp).
Loc de muncă confortabil.

Cerințe:

Studii medii de specialitate.
Certificat de atestare în domeniu.
Experiență în domeniu minimum 1 an.
Responsabil, nivel înalt de capacitate de lucru.

Responsabilitățile de bază:

Conectarea obiectelor noi la rețeaua electrică.
Monitorizarea și asigurarea funcționării neîntrerupte și corecte a echipamentelor electrice.
Să cunoască metodele de de protecție contra electrutării și metodele de acordare a primului ajutor;
Introducerea datelor electrice în baza de date;
Prelucrarea actelor/documentelor ce țin de rețelele și echipamentele electrice;
Intreținerea, deservirea, monitorizarea echipamentelor și a rețelelor electrice;

Locație job:mun. Chișinău, str. M. Sadoveanu 42/6
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@portmall.md
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522. e-mail: hr@portmall.md
tel.: 061 033 522
Телефон:
+373 610 33 522
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть