Economist

RPB Impex
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 14000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
- Studii superioare economice complete sau in desfasurare;
- Experienta precedenta este binevenita;
- Utilizator avansat al instrumentelor Excel, Word, Outlook;
- Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza - cel putin 2;
- Abilitati si gandire analitica, responsabilitate, motivare personala, gasirea solutiilor eficiente, dezvoltrarea personala.
- Atenție la detalii, cifre si calcule.

Responsabilități:
- Verificarea platilor efectuate si intocmirea rapoartelor totale lunare, trimestriale, anuale per companie/ contract.
- Evidenta tranzactiilor declarate si compararea cu tranzactiile efectuate.
- Evidenta datoriilor acumulate.
- Asistenta in gestiunea administrativa.

Condiţii de lucru:
- Beneficiați de întreg pachet social;
- Training-uri și dezvoltare personală;
- Perspective de promovare și dezvoltare;
- Locația postului: or. Chisinau, bd. Yuri Gagarin, 10
- Program de lucru: Luni - Vineri: 10:00 - 18:30

Perioada de proba 3 luni, dupa care salariul va fi renegociat.
Salariul este negociabil în funcție de experiența și calificările dvs. Detaliile suplimentare vor fi discutate în cadrul interviului.
Телефон:
079257696
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть