Director vânzări clinică / supervizor vânzări

Magnum Clinica
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm Supervizor de Vânzări care va gestiona echipa de vânzări a companiei Magnum Clinic, va crește performanța departamentului și va îmbunătăți experiența clienților noștri.

Despre noi:
- Peste 5000 pacienți tratați
- Peste 45 de angajați
- Oferim 2 tipuri de servicii: stomatologice și chirurgie estetică.

Descrierea jobului:
Pe postul de Director Vânzări vei fi responsabil de 9 obiective importante:
1. Să stabilești obiective de vânzări, în continuare Plan de vânzări;
2. Să asiguri prin instrumente de management îndeplinirea obiectivelor;
3. Să susții săptămânal minim 2 ședințe de vânzări;
4. Să gestionezi și să îmbunătățești sistemul de control calitate al proceselor și procedurilor + al actului de vânzare;
5. Să te asiguri că toți colegii din echipa de vânzări cunosc și integrează în munca zilnică sistemele precum CRM etc.;
6. Să recrutezi personal nou în echipă pentru a menține performanța vânzărilor;
7. Să creezi și urmărești continuu sistemul de inducție și instruire a angajaților din vânzări;
8. Să monitorizezi și menții calitatea lucrului angajaților din subordine și să revii cu feedback la necesitate;
9. Să raportezi săptămânal către CEO performanța vânzărilor și să aprobi noile metode de lucru emise de către tine.

Despre candidatul ideal:
- Căutăm o persoană cu abilități sistemice, care va conduce echipa de vânzări pe structura noastră: Agenții Call Center și Chats Managerii, Managerii Key Account.
- Candidatul trebuie să aibă experiență în funcție de Supervizor de vânzări sau Director al departamentului de Vânzări, de preferat în companii din domeniul stomatologic sau estetic.
- Vei fi privilegiat în cazul în care ai experiență de lucru într-un sistem CRM, cu instrumentele Google Drive, MC Office și ChatGPT.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
- Oferim unui salariu motivant, 20000 lei plus bonusare
- Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri
- Program de lucru: luni - vineri 9:00 - 18:00.
- Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
- Concediu de odihnă și concediu medical.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email magnum.clinica@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la Magnum Clinic în calitate de Supervizor Vânzări”
Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть