Devops

ITECHS SRL №10440079, 24 июля 2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Căutăm un coleg care dorește să se dezvolte în IT:
Saitul nostru: https://itech.md

Cerințe:
Studii universitare în informatică sau traininguri IT
Cunoaște foarte bine limba engleză
Abilitatea de a utiliza Instrumente (Terraform, CloudFormation)
Lucrul cu containere (LXC, Docker)
Platforme cloud: AWS, Azure, Openstack, Jenkins CI or Gitlab CI/CD
Cunoașterea administrării sistemelor de tip Unix
Instrumente de gestionare a configurației - Infrastructură-ca-cod: Chef, Ansible, SaltStack
Experiență cu instrumente de containerizare pe platforma: Docker, Vagrant, Kubernetes
Unelte de control: Git, Terraform, Jenkins

Responsabilităţi:
Dezvoltarea continuă, integrarea continuă și testarea continuă folosind GIT, Jenkins
Gestionarea configurației și implementarea continuă folosind Chef, SaltStack, Ansible și Docker
Veți afla mai multe la interviu

Oferim:
Salariu de la 1000 USD
Munca de la distanță
Device-uri necesare în lucru
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть