Depozitar

COCA-COLA Îmbuteliere Chişinău
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Locaţie: Chișinău, strada Industrială 42
Responsabilităţi:

Regim de muncă în schimburi;
Pregătirea comenzile pentru livrare (ambalare, aranjare, înfoliere, asigurarea rotaţiei stocurilor conform datei de fabricație (principiul FEFO);
Controlul asupra respectării conceptului de aranjare a mărfurilor conform standardelor companiei;
Întocmirea/verificarea documentelor de transport şi înregistrarea lor în program de evidenţă stocuri;
Verificarea zilnică cantitativă a stocului de produse finite pe sortimente;
Participare la inventarierea bunurilor din depozit.

Oferim:

șansa să lucrezi într-o companie internațională (130+ angajați);
masa, băuturi, transport asigurate;
asigurare medicală facultativă;
dezvoltare profesională.

Criterii eligibilitate:

Cunoștințe de gestiune a stocurilor – constituie avantaj;
MS Office.

Abilități soft:

Abilități de comunicare și colaborare în echipă;
Adaptarea la procesul rapid de lucru.

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com indicand poziția pentru care aplici. E-mail:
md.job@cchellenic.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть