Copywriter ro/ru

Darwin №7710796, 7 марта 2019
Город: Кишинев
Образование: Medii nefinisate
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
-Scrierea textelor ce descriu produsele companiei în mod original și persuasiv;
-Elaborarea unui conținut structurat și atractiv pe site-ul companiei;
-Cercetarea concurenților, studierea tendințelor pieței.
Cerințe:
-Creativ, sociabil și cunoascător al trendurilor online;
-Abilitatea de a scrie conținut ușor de citit și ușor de înțeles;
-Abilități excelente de gestionare a timpului;
-Atenție maximă la detalii și gândire analitică;
-Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
-Experiența anterioară în copywriting este binevenită;
-Creativitate și vocabular bogat.

Beneficii:
-Oportunități pentru creștere și dezvoltare profesională;
-Echipă dinamică de profesioniști;
-Reducere de angajat;
-Libertate de afirmare și posibilitatea de dezvoltare personală.
Контактное лицо:
Adelina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть