Copywriter & pr specialist

HR-Consulting
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Copywriter & PR Specialist

COMPANIA:
Companie specializata in domeniul telecomunicatiilor

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:
•Crearea conceptelor creative pentru campanii și evenimente de marketing;
•Prezentarea și argumentarea conceptelor, materialelor si ideilor propuse;
•Crearea si redactarea de conținut de text (baza - l.română);
•Redactarea de texte și materiale publicitare pentru mediul online;
•Asigurarea succesului brandului, a dezvoltării acestuia și obținerea unei imagini favorabile în mediul extern;
•lmplicarea activă pentru eficientizarea fiecărui canal de comunicare;
•Actualizarea informației pe site-ul oficial, la necesitate;
•Coordonează, gestionează si actualizează informația pe rețelele de socializare;
•Brainstorming pentru proiecte noi.

CERINȚE DE BAZĂ:
•Studii superioare finisate(Jurnalism-avantaj);
•Experienta anterioara la o pozitie similara(1-2 ani);
•Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
•Abilități de comunicare;
•Abilitatea de a gestiona și de a crea materiale scrise
•Simțul esthetic dezvoltat și abilitatea de a fi autocritic

BENEFICII:
•Pachet salarial motivant+ premii în dependență de rezultate;
•Telefon de serviciu;
•Perspective de crestere

CONTACTE:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: bb50@search4staff.com, indicand codul postului vacant în titlul scrisorii: CW
Telefon de contact: 0 (22) 876556, 062101290

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.
Контактное лицо:
Victoria
Сайт:
www.search4staff.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть