Content manager

Avix Art Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Avix Art Grup SRL este încăutarea unui Content Manager pentru crea articole și a se dezvolta în domeniul jurnalismului.
Responsabilități cheie:
- Crearea, căutare și publicare postări despre produse și plasare în rețele de socializare.
- Selectarea conținutului cel mai relevant și actualizarea acestuia pe site-uri în mod regulat.
- Scriere și editare articole pentru site.
Cerințe:
- Capacitatea de a crea articole unicale
- Experiența în domeniu constituie un avantaj
- Disciplină și buna organizare
- Capacitatea de a traduce idei și concepte în cuvinte
- Excelență în navigarea pe web, căutare web și software-ul grafic diferit (de conversie conținut)
- Cunoaștere și administrare CMS (joomla, wordpress, etc)
- Bune abilități de lucru în echipă
- Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză

Menționați codul de referință din bara de subiect: CONTENT MANAGER Vă oferim:
- Lucru interesant și stabil în echipa de profesioniști
- Posibilitățile unice de acumulare a experienței și dezvoltare dinamică.
- Perioada de probă - 3 luni.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu foto pe adresa: cadre2ag@gmail.com
Телефон:
+373 691 41 888
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть