Contabil(ă)

Unde Digital SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Unde Digital este în căutarea unui contabil dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de cifre, ai o atenție deosebită la detalii și dorești să contribui la succesul unei companii inovatoare, te invităm să aplici!
Responsabilități:

Gestionarea și înregistrarea tranzacțiilor financiare în sistemul contabil al companiei
Pregătirea rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale
Verificarea și reconcilierea conturilor bancare
Întocmirea și depunerea declarațiilor fiscale
Monitorizarea fluxului de numerar și gestionarea bugetelor
Colaborarea cu auditorii externi și interni în vederea auditării conturilor
Menținerea unui sistem de arhivare organizat și actualizat pentru documentele financiare

Cerințe:

Studii superioare finalizate în domeniul contabilității, finanțelor sau domenii conexe
Experiență de minim 2 ani pe un post similar
Cunoștințe solide de legislație fiscală și contabilă
Competențe avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office, în special Excel
Atenție la detalii și abilități excelente de organizare
Capacitate de analiză și interpretare a datelor financiare
Abilități bune de comunicare și lucru în echipă
Cunoașterea excelentă a limbii române, limba rusă, limba engleză constituie un avantaj

Oferim:

Salariu competitiv și beneficii attractive
Mediu de lucru dinamic și prietenos
Oportunități de dezvoltare profesională și personală
Grafic de lucru: Luni-Vineri, 09.00-18.00
Salariu 15.000 lei

Dacă te potrivești profilului descris și ești interesat să faci parte din echipa Unde Digital, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email: office@tmgconsultancy.md.

P.S. Data limită de depunere a CV-ului - două zile din momentul cînd ai citit acest anunț. E-mail: office@tmgconsultancy.md
Telefon: 069912959
Persoana de contact: Maria
Телефон:
069912959
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть